Prosinec 2013

Panta rhei

31. prosince 2013 v 19:50 | Victoria |  Pár žvástů z mé nevymáchané pusy
Sedím před počítačem, popíjím Latte a přemýšlím, co inteligentního napsat (takže nic). Víte, já nemám Silvestra zrovna v lásce. Lidé se většinou, promiňte mi ten výraz, ožerou jak prasata (ale uznávám, že ne všichni) a užívají si pitomé ohňostroje. Chudák můj pes. Každoročně má stažený ocas i uši, nešťastný pohled a my ho pak musíme uklidňovat.
A o některých sousedech bohužel musím říct, že se chovají jako úplní kreténi, protože odpalují rachejtle a petardy tak idiotsky, že jsou schopni někoho přizabít. No jo, dneska zřejmě sprostými slovy šetřit nebudu :-D.
Myslím si, že dnešní den by neměl být o "chlastačce" či přežírání se. Člověk by si měl hlavně uvědomit, co mu tento rok přinesl. S čím je (ne)spokojený a jaké má plány do budoucna. Prostě jít trošku do sebe. O tom to hlavně je.
A co přinesl rok 2013 mně? Víte, nechce se mi to moc rozepisovat. Tento rok byl pro mě docela náročný (v různých věcech). Myslím, že spoustu věcí jsem mohla udělat líp. Ale co, tak to prostě je :-). Hlavní je se vzchopit, jít dál a všechny překážky překonávat se vztyčenou hlavou :-).
A jestli si dávám předsevzetí? No, většinou ne, ale aby se neřeklo, chtěla bych příští rok udělat maturitu, dostat se na vysněnou vysokou školu a víc psát na blog. Snad to všechno zvládnu, je toho přede mnou hodně, ale nějak bylo, nějak bude :-).
To by bylo dnes asi všechno. Mějte se pěkně a slavte tak, jak uznáte za vhodné. A hlavně - MYSLETE POZITIVNĚ!


Jsem nežný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš. I v slzách je síla. Tak jdi a žij. (neznámý autor)

Jestliže jste během dne neobjevili nic zvláštního, pak jste z toho dne moc neměli. (John Wheeler)

Nikdy nedovolte včerejšku, aby zneužíval dnešek. (Nelson Richard)

Mládí není období života, ale stav mysli. Nikdo nezestárne tím, že prožije řadu let. Lidé stárnou tím, jak opouštějí své ideály. (neznámý autor)
Design od