Máte nějaký dotaz, připomínku či
konstruktivní kritiku?
Piště na victorias-stories@seznam.cz --- Najdete mě také na Databázi knih

Bude ze mě vysokoškolák? Kéž by!

9. února 2014 v 21:26 | Victoria |  Pár žvástů z mé nevymáchané pusy
Tak a je to tady! Strašně dlouho jsem to odkládala, protože... já ani nevím. Zkrátka to ještě nebylo tak definitivní! Dneska jsem se ale přemohla a s pomocí své rodiny (která měla mimochodem strááášně nadšený výraz - muhehe) jsem podala přihlášky ke studiu na vysokou školu. Uf, že to ale byla fuška, se v tom vyznat. Každopádně to mám za sebou a teď už budu jen čekat, kdy mi přijde pozvánka k přijímacím zkouškám (ach jo, vážně musím?). No nic, teď už se dostávám k tomu, co jsem vám vlastně chtěla říct. Některým je to jedno, někteří jsou možná zvědaví, tak jako tak vám však prozradím, kam se vlastně hlásím :-D. No, nejsem přehnaný pesimista ani optimista, takže si myslím, že 4 přihlášky jsou tak akorát. U nás ve třídě si někteří dávají i 8, ale takový blázen ještě nejsem :-D. Navíc nekrademe peníze, no ne? Ale to jsem se zas zakecala.
Jdu tedy rovnou na věc. Rozhodla jsem se, že se budu hlásit zde:

Žurnalistika (Olomouc)
Česká filologie se zaměřením na editorskou práci ve sdělovacích prostředcích (Olomouc) - mimochodem, je vždycky strašně vtipné, když někomu říkám, kam chci jít. Delší název oboru jsem snad neviděla :-D.
Psychologie (Brno)
Pedagogika předškolního věku (Brno)

Řekla bych, že jsem nezvolila špatně, co myslíte? :-) Ale sto lidí, sto chutí. Každopádně doufám, že se dostanu aspoň někam :-D. A jestli mám nějakou prioritu, kam bych chtěla jít? Ehm, to si nejsem úplně jistá. Tak nějak mě láká všechno. Uvidíme, řekl slepý :-). Každopádně už se neskutečně těším, až vypadnu z našeho gymplu, který už mě... jak to říct slušně? Prostě leze krkem :-D. A co vy, budoucí vysokoškoláci? Kam se hlásíte? A ostatní - máte už nějakou vysněnou školu či obor, kam byste chtěli jít? Pište, přehánějte! Jsem totiž děsně zvědavá :-).

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš rád/a?

Miluji to! 86.8% (131)
Celkem ano 6.6% (10)
Nepřeháním to 2.6% (4)
Moc ne 0.7% (1)
Nenávidím to! 3.3% (5)

Komentáře

1 Ilía Ilía | E-mail | Web | 12. února 2014 v 8:01 | Reagovat

Žurnalistika a psychologie? Velmi správně! :D Velmi velmi správně :D

A kam bych chtěla jít já?? (tedy za ty tři roky :D) Taky nejspíš žurnalistika... studium literatury... nevím to jistě :)

2 Frána Frána | Web | 19. února 2014 v 19:12 | Reagovat

Myslím, že jsi vybrala dobře. Já sama bych jednou chtěla studovat literaturu nebo historii, ale historií se člověk neuživí, takže spíš to první... Ale rozhodně dej vědět kam tě přijali, jsem zvědavá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama