Duben 2014

POZASTUVUJU!!

6. dubna 2014 v 17:22 | Victoria |  Oznámení
Je mi líto, ale nakonec to musím udělat. Když už má být můj blog na nějakou dobu zamrznutý, ať je to aspoň oficiálně. Ach jo, jak já bych chtěla psát. Zrovna jsem si s určitou nostalgií pročítala staré povídky a zavzpomínala na ty krásné bezstarostné časy. Ne, nemůžu. Zřejmě je mým osudem se zabarikádovat ve svém pokoji. Pokud se do konce května neozvu, tak jsem zřejmě pohřbená někdy mezi knihami a maturitními otázkami. Smutný osud maturanta :-D.
Jen tak mimochodem, zjistila jsem, že neumím vůbec NIC! Jsem úplně tupá a do písemných maturit už mám jenom necelý měsíc. Což o to, čeština se snad nějak zvládne, horší to bude s angličtinou, která mě děsí i ve snech. Pomoc! Pomoc! Pomoc!
Co se týče společenských věd, tak k těm už mám úplný odpor! Hm, možná to bude tím, že ještě vůbec nic neumím. Vlastně ano, jednu otázku ano! A dalších dvacet šest mi zbývá, přičemž jedna otázka má asi… kolik že to? Kolem patnácti stran, třikrát hurá!
Ne, nebojte, už nechám toho sarkasmu. Vážně, už budu hodná :-).
Zkrátka a dobře se teď toho nahrnulo neuvěřitelně moc. Když nepočítám maturitu, tak jsou tu ještě přijímačky, které se také neúprosně blíží. Podle mě nemám sebemenší šanci, že se někam dostanu, ale třeba mi ještě kousek štěstíčka zbylo. Zatím piluju testy - jde to, ale dře to.
Ještě než ten psychopatův blábol ukončím, musím se vám s něčím pochlubit. Příští čtvrtek budu psát svou poslední čtvrtletku z matematiky!!!!! Je sice pravda, že moje hodina matematiky vypadá tak, že si čtu maturitní četbu (lepší je, když ten čas nějak smysluplně využiji, no ne?), ale stejně! A taky budu mít poprvé za svou gympláckou kariéru trojku z matematiky! Já! Ta, která měla noční můry o tom, že propadne z matiky. Muhehe, konec dobrý, všechno dobré!
To by bylo ode mě asi vše. Jsem si vědoma toho, jak moc je tento článek nicneříkající, ale zkuste to prosím se mnou vydržet! A hlavně - DRŽTE MI PALCE! Vážně nevím, jestli to všechno zvládnu. Musím! Mějte se pěkně a važte si své svobody, dokud můžete.Design od