Máte nějaký dotaz, připomínku či
konstruktivní kritiku?
Piště na victorias-stories@seznam.cz --- Najdete mě také na Databázi knih

Day 02: Oblíbená mužská postava

29. října 2014 v 22:07 | Victoria |  Projekty
U tohoto bodu jsem si byla celkem jistá.
Je to postarší muž, který má špatně ostříhané vlasy i vousy, většinou se skrývá v pláštěnce a má tvrdý neústupný pohled. Už jste ho poznali? Je to Halt z Hraničářova učně!


Halt je hodně zvláštní osobnost. Moc toho nenamluví, věčně se tváří nabručeně, přesto má smysl pro humor. Jeho poznámky jsou trefné, většina z nich mě od srdce rozesměje. Má také zvláštní schopnost udělat z druhých pitomce.
Je to chlapík, který příliš nerespektuje zákony, nesnáší protokoly a rád si dělá věci po svém. Obdivuji na něm jeho neskutečné sebevědomí a také to, že si ví v každé situaci rady.
Stejně jako jeho učeň Will se i já občas ptám: "Co by na mém místě udělal Halt?"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 29. října 2014 v 23:33 | Reagovat

Halt je jednoducho super, hoci trošku radšej mám ako postavu Gilana, ale Halt je výborný učiteľ a skvelý priateľ! :-)

2 Ilía Ilía | E-mail | Web | 30. října 2014 v 20:31 | Reagovat

Halt by byl moje láska, kdybych byla o třicet let starší... ale vlastně je i teď. Toho chlapa zbožňuju.

A hádej co? Jsem zpět :DDDD
http://fantasy-my-life.blog.cz/ -moje nová adresa. Tak snad se zas nějak rozjedu :D

3 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 31. října 2014 v 12:07 | Reagovat

Měla bych si přečíst Hraničářova učně; narážím na něj neustále a já zatím neviděla ani první stránku.
Halt vypadá sympaticky, takže i kdybych ignorovala všechny ostatní, aspoň kvůli němu bych Učně četla :-)

4 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 2. listopadu 2014 v 15:31 | Reagovat

Ahoj :-D
Odepíši ti sem, neboť si nechci kazit překvapení - na další články se vrhnu, až budu mít za sebou zkoušení z chemie a češtiny, takže snad ve středu... anebo dnes večer. Uvidíme, jak moc budu padat únavou :-D
Upřímně, Darren Shan je ďábel. S dalšími a dalšími díly Demonaty zjistíš, že cena zůstává stejná, leč knížky se ztenčují čím dál tím více :-? Díly:
I. Demonata (Lord Loss), II. Démon a zloděj (Demon Thief), III. Bec (Bec), IV. Massagre (Slawter), V. Krvavá kreatura (Blood Beast), VI. Démoni apokalypsy (Demon Apocalypse), VII. Stín smrti (Death's Shadow), VIII. Vlčí ostrov (Wolf Island), IX. Temné volání (Dark Calling), X. Hrdinové pekel (Hell's Heroes).
Klidně z toho pan Shan mohl stvořit pár větších bichlí, nehledě na to, že šest posledních dílů na sebe chronologicky navazuje. Knihy by se rozdělily na pohledy Grubbs/Pecka/Bec a nic by se tím nezkazilo. Na druhou stranu, takhle jsou mi příběhy podávány po menších dávkách a mohu si na ně našetřit :-D
Než kniha vyjde, potom než získají práva, nakonec než se přeloží, zkoriguje... Sice se děsím, kolik peněz dohromady vyhazuji za literaturu, jež ničím nepoučí, nic kromě fantazie nezlepší... ale má touha po zábavě je stále větší než děs ze zmiznuvších peněz :-D

Odmítám blog opustit na tři měsíce! To by nebylo fér :-D Upřímně doufám, že maximální odmlky se udrží v rozmezí 10 dnů, a to jen zřídka. Mívám dny, kdy je volno prakticky pořád, a mnohem více dnů, kdy musím všechen čas věnovat škole. Tudíž bych si v těch volnějších, s vidinou delšího budoucího zmizení, mohla připravit plánované články... Abych vážně začala s pravidelnějším přispíváním :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama