Zombie Apocalypse Book TAG

12. listopadu 2014 v 20:09 | Victoria |  Projekty
V blogovém světě teď koluje tento úžasný projekt a já si ho za nic na světě nemohla nechat ujít :-D. Dozvěděla jsem se o něm díky Ilíi, určitě si její TAG přečtěte, je hrozně vtipný :-).
A o co se vlastně jedná? Zkuste si představit, že ve světě vypukla apokalypsa a všude se to hemží zombíky :-D. Docela hnusná představa, že? Každopádně vaším úkolem je sestavit si vlastní tým, který vám pomůže přežít!

1) Máme deset otázek
2) Vybereme pět knížek, které postupně losujeme (pořadí knih)
3) Po vylosování otevřeme knihu na náhodném místě
4) První jméno, které na stránce uvidíte, je odpověď na vaši otázku


Moje vybrané knihy:
Pán Prstenů - Společenstvo prstenu
Pýcha a předsudek
Harry Potter a Fénixův řád
Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu
Darren Shan - Upíří hora


Pán prstenů - Společenstvo prstenu

Jako první by zemřel…
Sam - Jejda, Same, to je mi vážně líto :-D. Já ti říkala, aby ses naučil rychleji běhat. Měl sis raději vybrat výpravu k hoře Osudu, tvoje blbost :-D. Každopádně Sam se může postrádat. Akorát nám bude chybět hlavní kuchař, ale co člověk nadělá :-D.

Abych se zachránila, strčila bych zombíkům do náruče…
Gimliho - No, co se dá dělat :-D. Ale radši Gimli, než já :-D. Asi bych měla cítit nějakou lítost, ale Gimli je stejně moc malý. Taky to mohl být miláček Aragorn, že…


Pýcha a předsudek

Jako první se v zombie promění…
Pan Darcy - Škoda! A takový pěkný chlap to byl! :-D No nic, to je život. Nemá se vyskytovat na každé druhé stránce.

Kdo mě obětuje zombíkům, aby se zachránil?
Elizabeth - Co?! Tak tohle jsem fakt nečekala! Z Lizzie se stala taková svině? Budu si na ni muset dát pozor.

Harry Potter a Fénixův řád

Idiot týmu se jmenuje…
Bill Weasley - Tohle mě dost nemile překvapilo. Bill vždycky působil docela chytře, já to tipovala na Kráturu :-D.

Mozek týmu je…
Harry Potter - Ehm, Harry? Zrovna on? Je sice pravda, že čarovat umí a blbý rozhodně není, ale… no… jako mudrc mi teda nepřipadá :-D. Ale kdo ví, třeba vymyslí nějaké speciální kouzlo, které nás zachrání :-D:

Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu

Medik týmu je…
Will - Ale jo, mohlo to být horší :-D. Taky nás mohl léčit Morgarath, to by dopadlo katastrofálně :-D. Hraničáři aspoň u sebe nosí lékárničku, což je určitě plus. Snad ho Halt něco naučil. A když ne, tak mu jednoduše pomůže, protože…

Expert na zbraně je…
Halt - Jo! Jo! Jo! Jsme zachráněni, přežijeme to! :-D Haltovi dám do ruky nějaký super luk :-D.
Ale podle mě mu nebudou dělat problémy ani normální zbraně. Takový Halt se samopalem… zombíci, třeste se!

Darren Shan - Upíří hora

Rváč týmu je…
Seba Nil - A jé, to není dobré. Sebu mám upřímně ráda a hrozně na něm obdivuji tu moudrost, která z něho vyzařuje, ale... no… je tak trochu starý. Kolik že má let? Mám pocit, že zhruba sedm set :-D. Prostě takový milý stařík. Ale dokáže být taky pěkně zákeřný, takže ho do týmu rozhodně beru! Třeba ukáže, že ještě nepatří do starého železa :-D.

A kapitánem týmu se stává…
Larten Hroozley - Juchů! Vypadá to, že to máme v kapse! Larten je skvělý bojovník a také vůdce. Bude se nám hodit :-D. Navíc mu důvěřuju, rozhodně bude bojovat do poslední chvíle.

Tak tohle je můj tým! Většina členů mi vyhovuje (teda až na mrchu Elizabeth :-D). Myslím, že na devadesát devět procent to přežijeme!

A teď závěrečné shrnutí!


"Za mnou!" volal Larten. Červený plášť za ním efektně vlál a nejspíš mu bylo úplně jedno, že svou skupinu nechal za zády. Hej, Lartene! Zpomal! Strč si tu svou super rychlost někam!
Larten však běžel čím dál rychleji, zřejmě zapomněl, že jsme jenom lidé. Taky tu byl problém se Samem. Věčně zůstával pozadu, takže se nakonec stalo nevyhnutelné - zombíci nás pomalu doháněli!
Nejrychleji zareagoval Halt. V minutě zastřelil svým super ohnivým lukem hned tři zombíky! V duchu jsem byla ráda, že ho máme na své straně.
"Musíme jednat rychle, pojďte si všichni pro zbraně," řekl Halt a začal nám rozdávat samopaly, plamenomet, brokovnici a nějaké ty meče pro upíry, protože ti samozřejmě měli naprostý zákaz používat zbraně na dálku.
Já jsem si vzala samopal. Byla to velice účinná zbraň, ale bohužel to byl ten typ, který zombíka zpomalí, ale nezničí. Nejefektivnější byl samozřejmě plamenomet - oheň byl pro tyto situace nejlepší.
Jenže když jsme začali znovu utíkat, stalo se něco hrozného! Samova mizerná kondice se nakonec projevila a on skončil v hrozivém objetí zombíků. Chtěli jsme mu pomoct, vážně, ale jeho utržené končetiny mluvily dost jasně. Sam svůj boj prohrál, jeho tělo se pomalu ztrácelo v kaluži krve.
Pan Darcy taky neměl štěstí. Jako jediný se rozhodl, že nebohému Samovi pomůže, ale marně. Darcyho popadla za frak jedna zombie a s fanatickým výrazem se mu zahryzla do paže. Rychle jsem zamířila samopalem a napálila to do ní!
Darcy tedy vyvázl živý, ale kousnutí vypadalo velice nebezpečně. Naštěstí přihopsal Will se svou lékárničkou a začal mu to zašívat. Jenže celá tato prekérní situace nás dost zdržela a nám už nezbývalo nic jiného, než bojovat!
"Pomozte mi někdo!" křičela jsem, protože jsem stála sama proti třem zombíkům. Měla jsem zlé tušení, že to nedopadne dobře. Samopal mi byl v tuto chvíli k ničemu, takže jsem vytáhla menší dýku. Ale stejně byly moje šance mizerné.
Najednou mi někdo zaklepal na rameno. Doufala jsem, že to je Larten nebo Seba, ale byl to ten pitomec Bill Weasley! Zatraceně, tak přece jenom umřu…
"Čáry máry fuk! Čáry máry fuk!" křičel Bill, šíleně se smál a zběsile mával hůlkou. Kdo ho ksakru do naší skupiny pozval? Měla jsem tušení, že to byl Harry, který mimochodem neměl nic lepšího na práci, než si číst v nějaké pitomé knize! Neustále u toho vyslovoval nesmyslná slova a zřejmě mu bylo úplně jedno, že zde probíhá boj na život a na smrt.
Pak mě však zaplavila vlna naděje, protože jsem vedle sebe uviděla Gimliho, který naštvaně skákal. Jeden zombík mu totiž sebral sekeru. Rychle jsem ho popadla za vousy a strčila ho před sebe. Gimli sice hrozně řval, ale mé svědomí šlo v tuto chvíli stranou. Takový byl prostě život, nic jiného se dělat nedalo…
Najednou jsem uslyšela zoufalý křik. Ne, nebyl to Gimli, jak jsem si původně myslela. Tohle bylo jiné, byl to ženský výkřik. Jak se dalo čekat, byla to Elizabeth. Chvíli jsem nechápala, proč tak ječí, ale pak jsem si ho všimla. Byl to pan Darcy, ale…co se to s ním sakra stalo?! Darcy měl pokřivené tělo, podivně se šklebil a z úst mu kapaly sliny. Vypadalo to, že se už už vrhne na svou choť. Ale něco mi říkalo, že o projev lásky se jednat nebude.
"Mě ne, prosím! Mě ne! Ušetřete můj život! Zabijte radši ji!" křičela Elizabeth a ukázala na mě. Ta mrcha! A to jsem jí minulý týden půjčila svůj nový klobouk!
Darcy ji bohužel poslechl a pomalu se plížil ke mně. Už už jsem se chystala zamířit svým samopalem, ale Larten byl rychlejší. Bez zaváhání usekl Darcymu hlavu a dokonce nenápadně shodil Elizabeth do jedné smečky zombíků. Ocenila jsem jeho výkon zvednutým palcem, Elizabeth si prostě slitování nezasloužila.
Přestože v mém týmu přežili velmi schopní bojovníci, cítila jsem, že se boj pomalu schyluje ke konci. Zombíci měli převahu a nakonec nás téměř obklíčili.
"Musíme něco udělat!" křičel Seba a těžce zápasil s Billem, který z neznámého důvodu toužil strčit svou kouzelnou hůlku zombíkovi do nosu.
"Halte, napadá vás něco?" zeptala jsem se zoufale. Halt si věděl vždycky se vším rady. Nějaké řešení přece muselo existovat. Halt však zavrtěl hlavou a smutně se na mě podíval. Byli jsme v koncích.
"Už to mám!" zakřičel najednou Harry. Nadějně jsme na něho pohlédli, ale Harry už se dal do práce. Vyhrnul si rukávy a začal odříkávat nějaké hrozně těžké zaklínadlo. Možná jsem mu trošku křivdila…
Nestalo se vůbec nic.
"Co to sakra mělo být?" zeptal se ho Larten ostrým hlasem.
"Jejda," řekl potichu Harry.
"Jejda?!" zaječeli jsme na něho.
"Ještě pět sekund a…"
Najednou se ozval hrozný výbuch. A my jsme se ocitli v plamenech…


No, co na to říct? Je to děsná hovadina, ale docela jsem se u toho bavila :-D. Za případné chyby se omlouvám :-D.
Každopádně si tento TAG určitě zkuste, je to docela sranda :-).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vědma Vědma | Web | 12. listopadu 2014 v 22:01 | Reagovat

Hah... Harry mozkem týmu, no to potěš :D
S tou Pýchou a předsudkem mi to úplně připomíná můj výběr z Fantoma Opery :D Taky bych to od nich nebyla čekala :D

2 Casion Casion | Web | 13. listopadu 2014 v 15:39 | Reagovat

Vyzeralo to nádejne, i keď Harry ako mozog tými, no... Ale výber bol super :D A zhrnutie je skvele napísané :D

3 Jane Jane | 13. listopadu 2014 v 15:50 | Reagovat

Takhle zničit pana Darcyho... pche. Takový sekáč :-(

4 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 13. listopadu 2014 v 19:55 | Reagovat

Á, můj bože, kdo přichází s takovými šílenostmi? Prozaické shrnutí jsem nečekala, a co se děje týče, nu, nestačím zírat :-D Uklidnila mne Lartenova a Sebova přítomnost, nicméně... Harry... jejda :-D

5 Ilía Ilía | E-mail | Web | 2. prosince 2014 v 1:27 | Reagovat

Ehm... Myslím, že chcípnu smíchy :-D
1) chudák malej trpajzlík :-D
2) Já asi umřu! :-D  Ty bys nebrala pana Darcyho jako zombíka? Vždyť je to pořád Darcy :-D
A to shrnutí!!! :-D Nějak si nedovedu představit Halta, jak vám rozdává samopaly a plamenomety :-D
Celkově se ti to povedlo mnohem líp než mě :-D  Hlavně nemáš v teamu Bellu -_- Tak si říkám, že možná sepíšu nějakou povídku na to, jak se naše dva týmy spojily...já totiž knůli Renesmé vážně nechci umřít :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design od