Máte nějaký dotaz, připomínku či
konstruktivní kritiku?
Piště na victorias-stories@seznam.cz --- Najdete mě také na Databázi knih

Šťastné a veselé (a blátivé...)

24. prosince 2014 v 12:14 | Victoria |  Pár žvástů z mé nevymáchané pusy
Juchů, dnes je první jarní den! Eh, vlastně ne! Večer nás totiž navštíví Ježíšek :-).
Venku to však příliš vánočně nevypadá. Svítí sluníčko a tráva se zelená, přesto zrovna zdobíme stromeček a těšíme se na kapra!

Chtěla bych se omluvit za to, že jsem tu pár dní nebyla. Už od pátku jsem prodávala vánoční ryby a většinou to bylo na celý den, takže jsem neměla žádný čas. Docela dobrá brigáda, i když to bláto zrovna dvakrát příjemné nebylo. Většinou jsem vypadala tak, jako kdybych se v něm rovnou vyválela :-D.
Ale žádná ryba nám nezbyla, takže se dá vlastně říct, že to proběhlo celkem úspěšně :-).
Byla to však makačka. Zvedat ryby podběrákem celý den není žádná sranda, docela mě teď bolí ruce a ramena :-D. A taky ti zákaznící - divím se, že jsem je nezabila. Tvářit se mile mi (kupodivu) jakž takž šlo, ale celý život bych to dělat nemohla. Když vážíte deset kaprů a žádná ryba se dotyčnému nelíbí, tak je to fakt na zabití. Navíc mají takové ty řeči, že jinde mají ryby levnější a bla bla bla. Většinou vám nezbývá nic jiného, než je slušně poslat do prdele. Pak už je na nich, jestli zůstanou, nebo půjdou jinam.

No nic, to by bylo ode mě asi vše. Přeji vám krásné Vánoce, hodně dárečků a žádnou kost v krku.
Mějte se pěkně!


Pro super vánoční náladu - DOPORUČUJU!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 24. prosince 2014 v 12:24 | Reagovat

Šťastné a veselé Vianoce. A neboj, predávači kaprov robia iba pár dní v roku. A tie reči, že inde majú lepších, to by si vážne mohli odpustiť, ich chyba.

2 Karin Karin | Web | 26. prosince 2014 v 11:15 | Reagovat

Díky za pobavení videem :-D

3 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 28. prosince 2014 v 1:51 | Reagovat

Dodatečně, postvánočně.

V tom děs budícím a nanesmůlu ryze hypotetickém případě, kdy by mne Stvořitelé poslali pro kapra, bych se stala tím nejlepším zákazníkem; popadla bych prvního kapra, kterého byste vylovili, žádné další služby bych nepožadovala, věnovala bych vám špatně aranžovaný milý pohled a velice rychle se klidila daleko, daleko od kádí.

Já totiž nesnáším chuť ryb skoro stejně, jako nemohu cítit rybinu (zvedá se mi z ní žaludek, zcela ignorujíc mé poznámky, jak je to o Vánocích nepraktické). Nic nepomáhá vědomí, že jsou rybišky (měkké, slaďoušce chutné!) strašně zdravé.
Poctivě ochutnávám, když ryba je - zjišťuji, zdali se mi náhodou chutě nezměnily, leč zatím k tomu nedošlo. A popravdě řečeno, nijak po tom netoužím - do ryb se pustím teprve v krajní nouzi! :-D

Snad už tělo nebolí a Štědrý den sis i tak užila ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama