Máte nějaký dotaz, připomínku či
konstruktivní kritiku?
Piště na victorias-stories@seznam.cz --- Najdete mě také na Databázi knih

Lana Del Rey

20. března 2015 v 20:02 | Victoria |  Hudba, videa
Tuhle zpěvačku jsem objevila úplnou náhodou. Má zvláštní hlas, který vám uvízne v paměti. A její písně? Úžasné! Je sice fakt, že jsou docela depresivní, ale mně se to líbí. Lana je prostě svá :-).


Born To Die


Burning Desire


Summertime Sadness


Once Upon A Dream


Young and Beautiful


Big Eyes


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 27. března 2015 v 18:45 | Reagovat

Jo, Lanu jsem "před dávnými časy" poslouchala v jednom kuse. Její hlas prakticky hypnotizuje a nemohla jsem se od ní odtrhnout :-)
Big Eyes jsem neznala. Je skvělá!

Za povzbudivé komentáře jsem jen ráda, Vics, ani v nejmenším netoužím je mazat. Co víc, jsi hlavním a mnohdy jediným návštěvníkem mého blogu, byla by největší drzost a bláhovost záměrně odstraňovat stopy tvé věrné přítomnosti :-D

Držím palce s rekonstrukcí menu. Pořád mi vrtá hlavou, jak se to vlastně mohlo stát. Prostě jsi menu uložila a ono zmizelo?
K tomu, co psala Casion - ještě lepší je dělat zálohy i v obyčejném textovém editoru. Pro případ, že se zmrší ukládání článků na blogu (můj případ), budeš mít soubor uložený v PC.

Poslední díl Lartena je vůbec nejlepší z celé Lartenovy ságy. Přesně, také tam konečně poznávám pravého Shana! *rozpačitě* Vandžovy vlasy... nu... jak bych to...

Každopádně, nemoc ustupuje a vrací se mi síly. Třídím fotky; je jich pár stovek, avšak co do kvality uznávám jednu jedinou. To dává vzhledem k uspěchanosti celé výpravy smysl, i tak mě to ale mrzí.
Inu, jednou přijde den, kdy budu s to fotit i za ztížených podmínek, juchů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama