Máte nějaký dotaz, připomínku či
konstruktivní kritiku?
Piště na victorias-stories@seznam.cz --- Najdete mě také na Databázi knih

Řetězový TAG od Anie

31. července 2015 v 19:21 | Victoria |  Projekty

1. Poděkovat tomu, kdo tě nominoval.
2. Napiš o sobě jedenáct faktů.
3. Odpověz na 11 otázek.
4. Nominuj 11 blogů a vytvoř dalších 11 otázek


Tak jo, přemluvili jste mě. Já se teda zúčastním :-D. Už vidím vaše nadšené výrazy :-D.
Je tu zkrátka další TAG! Anie sice nikoho konkrétního nenominovala, ale stejně se do toho pustím, protože mě velmi zaujaly otázky. Tímto jí tedy děkuji za (ne)nominaci :-D.

11 faktů o mně

1. Miluji přírodu! V lese pociťuji pocit naprosté svobody - můžu jen tak bezcílně bloumat, nasávat pozitivní energii a odpoutat se od všech starostí. V tu chvíli se cítím nejvíc živá.
2. Nesnáším nemoci, doktory a vše s tím spojené. Stačí, když má někdo chřipku - v tu chvíli mám tendenci zdrhnout někam pryč. Byla bych špatná zdravotní sestra :-D.
3. Vždycky jsem chtěla být veterinářkou, ale bohužel nemám talent na chemii a fyziku. Hrozně mě to mrzí, protože taková práce by mě opravdu bavila. Nemusela bych být přímo veterinář, stačila práce pro ochránce zvířat nebo něco podobného. A úplně nejlepší by bylo pracovat se zvířaty v Africe. Jo, nejsem skromná :-D.
4. Mám piercing v pupíku! Nechala jsem si ho propíchnout v patnácti - mladická nerozvážnost :-D. To je asi ta nejšílenější věc, jakou jsem kdy udělala :-).
5. Jsem vražedkyně kytek, ale fakt za to nemůžu! Těžko říct, čím to je. Dokonce mi uschl i kaktus :-D - asi nevydržel období sucha :-D. Ale teď jsem náhodou jednu kytičku zachránila! Stačilo ji jen zalít, chudinku :-D.
6. Nesnáším nakupování oblečení! Občas si něco koupím, když mám náladu (třeba minulý týden úžasné botasky Reebok), ale většinou se obchodům s módou snažím vyhýbat :-D. Co se týče mého stylu, tak preferuji sportovní styl - rifle, triko a ošoupané tenisky :-D. Mám ráda i šaty a sukně, ale musím mít na ně náladu. Přijde mi, že u sukní se ten celkový dojem musí víc vyladit, což mě hrozně štve :-D.
7. Nesnesu na sobě příliš mnoho šperků. Řetízky a přívěsky mi nevadí, na ně jsem zvyklá. Ale co se týče prstýnků a naušnic, jsem dost střídmá.
8. Hrozně se mi líbí Smart a Mini Cooper. Obojí je tak akorát pro mě, ne moc velké - asi by se s tím dobře parkovalo :-D. Je to prostě takové roztomiloučké autíčko :-D.
9. Neumím tzv. tlachat o ničem. Prostě takové to společenské konverzování, aby se neřeklo. Když nejsem s člověkem naladěná na stejné vlně, tak to prostě nejde a nemám si s ním co říct. Maximálně dokážu mluvit o počasí :-D.
10. Prahu jsem navštívila až v osmnácti letech (jsem kulturní barbar). A kupodivu se mi tam hrozně líbilo (dost mě okouzlilo vlakové nádraží - jsem holt divná :-D). Doufám, že se tam jednou zase podívám :-).
11. Jednou bych chtěla zkusit Bungee Jumping. Musí být úžasné skočit a vědět, že se pravděpodobně :-D nezabiju. Asi je to dost osvobozující :-).

1. Jak si představuješ život z pohledu mravence ?
Jsem prťavý mravenec a pomalu si to kráčím po cestičce. Taky proč ne, je přece krásný slunečný den. Jenže najednou se objeví obří mrak. Je tak černý, že určitě bude pršet. Je pořád blíž a blíž, snažím se před ním kličkovat, ale zřejmě neuniknu. A najednou…
Zazvonil zvonec a morbidní pohádky je konec! :-D

2. Věříš, že každý z nás má svého strážného anděla ?
Ano, věřím, že andílci jsou všude kolem nás. Snaží se nám pomáhat, ale všechno za nás samozřejmě udělat nemohou - bez práce nejsou koláče, jak se říká. Mám doma docela dost knížek o andělech - od Lorny Byrne, Doreen Virtue a ještě cosi (spisovatele si nepamatuju). Člověku to může dost pomoct.

3. Kdyby sis mohla vybrat na jaké planetě žít, kterou by sis vybrala ? Proč ?
Chtěla bych žít na planetě Knihomol. Celý den bych si četla v kouzelném lese a odpočívala. A kdybych se náhodou nudila, mohla bych na exkurzi knižních světů - ideálně do Bradavic :-D.

4. Vybrat si mezi nejlepším přítelem a láskou je velmi těžké. Přesto se tě ptám, co bys volila ty ?
To je přece jednoduché. Já bych volit nemusela. Ideální je kombinace obojího v jedné osobě :-).

5. Jaký je tvůj názor na to, když dva milující se lidé jedí jednou lžící. Některým to připadá nechutné. Co myslíš ?
Zvláštní otázka :-D. Nad tím jsem moc neuvažovala, takže těžko říct. Asi by mi to nevadilo, fakt nevím :-D.

6. Je podle tebe eutanázie (usmrcení na žádost) hřích nebo ne ?
Já jsem jednoznačně pro eutanázii. Nemyslím si, že je hřích ulevit umírajícímu člověku. Moje nejhorší noční můra je, že ležím někde na LDN, zdravotní sestry mě musí přebalovat a já trpím v bolestech. Kdyby si to umírající přál, umožnila bych mu to. Vždyť ani své mazlíčky nenecháváme zbytečně trpět. Samozřejmě je eutanázie zneužitelná. A to dost. Muselo by se to nějak chytře vymyslet - např. použít jen ve výjimečných případech. Fakt nevím. Rozhodně je to téma na dlouhatánskou diskuzi.

7. Představ si, že je někdo, kdo zná odpovědi na všechny otázky. Ty mu však můžeš dát pouze jednu jedninou. Na co by ses zeptala ?
Asi bych chtěla vědět, jak velký je vesmír a co všechno je v něm ukryté.

8. Jaká je nejdivnější věc, kterou jsi kdy udělala ?
Nejdivnější? Hm. Já dělám hodně divných věcí :-D. Ale fajn, jedna historka by tu byla. Těžko říct, kolik mi bylo. Možná čtyři roky, fakt nevím. Mamka koupila v obchodě salám a nechala ho v kuchyni. Já si pořád brala a maminka byla šťastná, že mi tak chutná. No a nakonec zjistila, že jsem všechna kolečka salámu nalepila na televizní obrazovku :-D. Byla jsem holt kreativní dítě :-D.

9. Brečela jsi někdy štěstím ? Pokud ano, kdy to bylo ?
Ne, myslím, že jsem štěstím nikdy nebrečela. Aspoň si to nepamatuju. Nejsem člověk, který by nějak extra projevoval emoce.

10. Jsi optimista nebo pesimista ?
Jsem těžký pesimista a vím to o sobě. Díky tomu mám docela těžký život - pořád se stresuju kvůli blbostem a vidím hned všechno černě.

11. Máš ráda adrenalin ?
Chci zkusit Bungee Jumping. Myslím, že jako odpověď to stačí :-D.


Moje otázky:
Věříš na minulé životy?
Jaká je tvá nejlepší a nejhorší vlastnost?
Co si myslíš o třetí světové válce? Přijde? Vysvětli prosím.
Šel/Šla bys někdy do vztahu s cizincem?
Co si myslíš o výkladu karet a věštění budoucnosti?
Kterou cizí zemi bys chtěl/a navštívit? Proč?
Co bys dělal/a, kdybys zjistil/a, že ses přes noc stal/a mužem/ženou? Prostě bys byl/a jiné pohlaví :-D.
Jaké je tvoje nejoblíbenější zvíře?
Co si myslíš o alternativní medicíně?
Co osud? Je pevně daný, nebo si ho tvoříme sami?
Je nějaký dárek, na který nikdy nezapomeneš?

Nominace:
Každý, kdo chce :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje tvorba?

Ano 90.1% (128)
Ne 5.6% (8)
Jen některá 4.2% (6)

Komentáře

1 Anie Anie | Web | 1. srpna 2015 v 8:21 | Reagovat

Díky za odpovědi :D Musím říct, že v první částí bych se s tebou shodla v mnoha bodech. Miluji přírodu, nesnáším doktory, mnoho šperků. Na nákupy někdy chodím ráda, ale musím mít tu správnou náladu. Když mě holky vytáhnou nakupovat tak většinou mám chuť odtamtud zmizet po 10 minutách :-D Akorát ten Bungee Jumping bych určitě nedala. Nesnáším takové věci :D :D A na rozdíl od tebe mám ráda šaty. Jinak až objevíš planetu Knihomol pošli mi souřadnice :-D moc ráda tam vyrazím taky. Nejvíc mě asi pobavila tvoje historka se salámem :-D

2 amelie amelie | Web | 11. srpna 2015 v 10:35 | Reagovat

Taky trpím při nakupování oblečení, jsem pro eutanazii, miluji knihy, přírodu... V mnohém si jsme podobné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama